Kontakt oss

Sentralbord: 48896215 (åpent alle hverdager kl. 9.00 – 15.00)

E-post: vfb@vfb.no 

Post- og besøksadresse:
Voksne for Barn
Stortorvet 10
0155 OSLO

Kontonummer: 7874 06 73253
Organisasjonsnummer: NO 954 804 488 MVA


Ansatte

Ledelse og stab

Signe Horn

Generalsekretær Telefon: 92603520 E-post: signe.horn@vfb.no

Signe Horn

Wenche Anna Lie

Økonomisjef Telefon: 91780995 E-post: wenche.lie@vfb.no

Wenche Anna Lie

Hilde Torgersen

Driftskoordinator Telefon: 47614460 E-post: hilde.torgersen@vfb.no

Hilde Torgersen

Toralv Kvalvik

Kontormedarbeider Telefon: 48894231 E-post: toralv.kvalvik@vfb.no

Toralv Kvalvik

Elisabeth Sørlie

Administrasjonskoordinator Telefon: 90825154 E-post: es@vfb.no

Elisabeth Sørlie

Mona Hansen

Kontormedarbeider E-post: mona@vfb.no

Mona Hansen

Organisasjon og kommunikasjon

Simen Brændhaugen

Avdelingsleder Telefon: 91154529 E-mail: simen.braendhaugen@vfb.no

Simen Brændhaugen

Birthe Bratvold

Kommunikasjonsrådgiver Telefon: 90920606 E-mail: birthe.bratvold@vfb.no

Birthe Bratvold

Kirsti Wetterhus

Digital kommunikasjonsrådgiver Telefon: 45436861 E-mail: kirsti.wetterhus@vfb.no

Kirsti Wetterhus

Heidi Kristiansen

Digital markedsfører Telefon: 93213553 E-mail: heidi.kristiansen@vfb.no

Heidi Kristiansen

Cecilie Palmstrøm

Markedskoordinator Telefon: 90930825 E-mail: cecilie.palmstrom@vfb.no

Cecilie Palmstrøm

Heidi S. Fossen

Kurskoordinator Telefon: 90765980 E-mail: heidi.fossen@vfb.no

Heidi S. Fossen

Ingrid Hillblom

Organisasjonsrådgiver Telefon: 970 87 838 E-post: ingrid.hillblom@vfb.no

Ingrid Hillblom

Hege Rismoen

Fagkoordinator (rådgivning) Telefon: 98862260 E-mail: hege.rismoen@vfb.no

Hege Rismoen

Kari Næss

Fagkoordinator (rådgivning) E-mail: kari.ness@vfb.no

Kari Næss

Alina Wiese

Fagkoordinator (rådgivning utland) Telefon: 48894113 E-mail: alina.wiese@vfb.no

Alina Wiese

Vera Thorvarsdottir (Permisjon)

Fagkoordinator (rådgivning)

Vera Thorvarsdottir (Permisjon)

Tor Skjervik

Salgsleder Telefon: 32829504 E-mail: tor.skjervik@vfb.no

Tor Skjervik

Gerd Marit Håkonsen

Selger Telefon: 32829504 E-mail: gerd.marit.hakonsen@vfb.no

Gerd Marit Håkonsen


Fag

Karin Källsmyr

Avdelingsleder Telefon: 91141685 E-mail: karin.kallsmyr@vfb.no

Karin Källsmyr

Merethe Toft

Fagkoordinator (barn som pårørende og barnevern) Telefon: 97502953 E-mail: merethe.toft@vfb.no

Merethe Toft

Nina Grindheim

Fagkoordinator (Drømmeskolen) Telefon: 93433667 E-mail: nina.grindheim@vfb.no

Nina Grindheim

Merete Borg

Fagkoordinator, (Drømmeskolen og Zippys venner) Telefon: 99514349 E-mail: merete.borg@vfb.no

Merete Borg

Hilde Elvevold Randgaard

Fagkoordinator (Zippys venner) Telefon: 97031588 E-mail: hilde.randgaard@vfb.no

Hilde Elvevold Randgaard

Solrun Hafsås

Regional programmedarbeider (Zippys venner) Telefon: 91126159 E-mail: solrun.hafsas@vfb.no

Solrun Hafsås

Eli Vibeke Normann

Regional programmedarbeider (Zippys venner) Telefon: 9326 0475 E-mail: Eli-Vibeke.Normann@gjovik.kommune.no

Eli Vibeke Normann