Kontakt oss

Sentralbord: 48896215 (åpent alle hverdager kl. 9.00 – 15.00)

E-post: vfb@vfb.no 

Post- og besøksadresse:
Voksne for Barn
Stortorvet 10
0155 OSLO

Kontonummer: 7874 06 73253
Organisasjonsnummer: NO 954 804 488 MVA


Ansatte

Ledelse og stab

Signe Horn

Generalsekretær Telefon: 45485536 E-post: signe.horn@vfb.no

Signe Horn

Wenche Anna Lie

Økonomisjef Telefon: 91780995 E-post: wenche.lie@vfb.no

Wenche Anna Lie

Hilde Torgersen

Driftskoordinator Telefon: 47614460 E-post: hilde.torgersen@vfb.no

Hilde Torgersen

Toralv Kvalvik

Kontormedarbeider Telefon: 48894231 E-post: toralv.kvalvik@vfb.no

Toralv Kvalvik

Elisabeth Sørlie

Administrasjonskoordinator Telefon: 90825154 E-post: es@vfb.no

Elisabeth Sørlie

Mona Hansen

Kontormedarbeider E-post: mona@vfb.no

Mona Hansen

Organisasjon og kommunikasjon

Simen Brændhaugen

Avdelingsleder<br>Telefon: 91154529<br>E-post: simen.braendhaugen@vfb.no

Simen Brændhaugen

Birthe Bratvold

Kommunikasjonsrådgiver<br>Telefon: 90920606<br>E-post: birthe.bratvold@vfb.no

Birthe Bratvold

Heidi Kristiansen

Digital markedsfører<br>Telefon: 93213553<br>E-post: heidi.kristiansen@vfb.no

Heidi Kristiansen

Kirsti Wetterhus

Digital kommunikasjonsrådgiver<br>Telefon: 45436861<br>E-post: kirsti.wetterhus@vfb.no

Kirsti Wetterhus

Cecilie Palmstrøm

Markedskoordinator<br>Telefon: 90930825<br>E-post: cecilie.palmstrom@vfb.no

Cecilie Palmstrøm

Heidi S. Fossen

Kurskoordinator<br>Telefon: 907 65 980<br>E-post: heidi.fossen@vfb.no

Heidi S. Fossen

Ingrid Hillblom

Organisasjonsrådgiver<br>Telefon: 970 87 838<br>E-post: ingrid.hillblom@vfb.no

Ingrid Hillblom

Hege Rismoen

Fagkoordinator, rådgivning<br>Telefon: 98862260<br>E-post: hege.rismoen@vfb.no

Hege Rismoen

Kari Næss

Fagkoordinator, rådgivning<br>E-post: kari.ness@vfb.no

Kari Næss

Alina Wiese

Fagkoordinator, rådgivning utland<br>Telefon: 48894113<br>E-post: alina.wiese@vfb.no

Alina Wiese

Vera Thorvarsdottir (Permisjon)

Fagkoordinator, rådgivning<br>

Vera Thorvarsdottir (Permisjon)

Tor Skjervik

Salgsleder<br>Telefon: 32829504<br>E-post: tor.skjervik@vfb.no

Tor Skjervik

Gerd Marit Håkonsen

Selger<br>Telefon: 32829504<br>E-post: gerd.marit.hakonsen@vfb.no

Gerd Marit Håkonsen


Fag

Karin Källsmyr

Avdelingsleder<br>Telefon: 91141685<br>E-post: karin.kallsmyr@vfb.no

Karin Källsmyr

Merethe Toft

Fagkoordinator<br>Telefon: 97502953<br>E-post: merethe.toft@vfb.no

Merethe Toft

Nina Grindheim

Nasjonal leder, Drømmeskolen<br>Telefon: 93433667 <br>E-post: nina.grindheim@vfb.no

Nina Grindheim

Merete Borg

Fagkoordinator<br>Telefon: 99514349<br>E-post: merete.borg@vfb.no

Merete Borg

Hilde Elvevold Randgaard

Nasjonal leder, Zippys venner<br>Telefon: 97031588<br>E-post: hilde.randgaard@vfb.no

Hilde Elvevold Randgaard

Øystein Ekeberg-Sande

Fagkoordinator<br>Telefon: 93262989<br>E-post: oystein.ekeberg-sande@vfb.no

Øystein Ekeberg-Sande

Solrun Hafsås

Regional programmedarbeider, Zippys venner<br>Telefon: 91126159<br>E-post: solrun.hafsas@vfb.no

Solrun Hafsås

Eli Vibeke Normann

Regional programmedarbeider<br>Telefon: 9326 0475<br>E-post: Eli-Vibeke.Normann@gjovik.kommune.no

Eli Vibeke Normann