Kontakt oss

Sentralbord: 488 96 215 (åpent alle hverdager kl. 9.00 – 15.00)

E-post: vfb@vfb.no 

Post- og besøksadresse:
Voksne for Barn
Stortorvet 10
0155 OSLO

Kontonummer: 7874 06 73253
Organisasjonsnummer: NO 954 804 488 MVA


Ansatte

Ledelse

Signe Horn

Generalsekretær Telefon: 92603520 E-post: signe.horn@vfb.no

Signe Horn

Simen Brændhaugen

Avdelingsleder Økonomi, kommunikasjon og organisasjon Telefon: 91154529 E-post: simen.braendhaugen@vfb.no

Simen Brændhaugen

Karin Källsmyr

Avdelingsleder Tiltak og utvikling Telefon: 91141685 E-post: karin.kallsmyr@vfb.no

Karin Källsmyr

Økonomi, kommunikasjon og organisasjon

Økonomi og administrasjon

Wenche Anna Lie

Økonomisjef Telefon: 91780995 E-post: wenche.lie@vfb.no

Wenche Anna Lie

Elisabeth Sørlie

Administrasjonskoordinator Telefon: 90825154 E-post: es@vfb.no

Elisabeth Sørlie

Mona Hansen

Administrasjonskoordinator Telefon: 48896215 E-post: mona@vfb.no

Mona Hansen

Toralv Kvalvik

Administrasjonskoordinator Telefon: 48894231 E-post: toralv.kvalvik@vfb.no

Toralv Kvalvik

Hilde Torgersen

Driftskoordinator

Hilde Torgersen

Kommunikasjon

Heidi S. Fossen

Kurskoordinator Telefon: 907 65 980 E-post: heidi.fossen@vfb.no

Heidi S. Fossen

Birthe Bratvold

Kommunikasjonsrådgiver Telefon: 90920606 E-post: birthe.bratvold@vfb.no

Birthe Bratvold

Kirsti Wetterhus

Digital kommunikasjonsrådgiver Telefon: 45436861 E-post: kirsti.wetterhus@vfb.no

Kirsti Wetterhus

Heidi Kristiansen

Digital markedsfører Telefon: 93213553 E-post: heidi.kristiansen@vfb.no

Heidi Kristiansen

Organisasjon og frivillighet

Ingrid Hillblom

Organisasjonsrådgiver Telefon: 970 87 838 E-post: ingrid.hillblom@vfb.no

Ingrid Hillblom

Frie inntekter

Cecilie Palmstrøm

Markedskoordinator

Cecilie Palmstrøm

Tor H. Skjærvik

Salgsleder

Tor H. Skjærvik

Gerd-Marit Håkonsen

Selger

Gerd-Marit Håkonsen

Tiltak og utvikling


Skole og barnehage

Hilde Elvevold Randgaard

Fagkoordinator Zippys venner og Passport Telefon: 97031588 E-post: hilde.randgaard@vfb.no

Hilde Elvevold Randgaard

Christian Hansen

Fagkoordinator Zippys venner og Passport Telefon: 91786896 E-post: Christian.Hansen@vfb.no

Christian Hansen

Merete Borg

Fagkoordinator Drømmeskolen og Zippys venner Telefon: 99514349 E-post: merete.borg@vfb.no

Merete Borg

Nina Tande Ditlefsen

Fagkoordinator Zippys venner, Passport og Drømmeskolen Telefon: 45214044 E-post: Nina.Tande.Ditlefsen@vfb.no

Nina Tande Ditlefsen

Nina Grindheim

Fagkoordinator Drømmeskolen Telefon: 93433667 E-post: nina.grindheim@vfb.no

Nina Grindheim

Solrun Hafsås

Regional programmedarbeider Zippys venner Telefon: 91126159 E-post: solrun.hafsas@vfb.no

Solrun Hafsås

Eli Vibeke Normann

Regional programmedarbeider Zippys venner Telefon: 93260475 E-post: Eli-Vibeke.Normann@gjovik.kommune.no

Eli Vibeke Normann

Foreldrerettet arbeid

Vera Thorvarsdottir

Fagkoordinator – rådgiving

Vera Thorvarsdottir

Alina Wiese

Fagkoordinator – rådgivning utland

Alina Wiese

Kari Næss

Fagkoordinator – rådgivning

Kari Næss

Merethe Toft

Fagkoordinator Barn som pårørende og barnevern Telefon: 97502953 E-post: merethe.toft@vfb.no

Merethe Toft

Tiltak for barn og unge

Elisabeth Wold

Fagkoordinator Ungt nettverk Telefon: 40485783 E-post: Elisabeth.Wold@vfb.no

Elisabeth Wold